İkili Takım

İkili takım kıyafetler, son zamanlarda talep olarak yükselişe geçmişlerdir. Hem etek – kazak, hem pantolon – kazak hem de doğrudan bluz – hırka üst takım olarak ikili takım türlerine erişim sağlamak mümkündür. Hadise Giyim olarak müşterilerimize sunduğumuz ikili takım modellerimiz ve bu modellere dair detaylar ise aşağıda verildiği gibidir.

YQUSTK005542_033 ürün kodlu ikili boncuk takım, son zamanlarda çoğunlukla tercih edilen bluz – hırka takımlarından biridir. Bu takımda yer alan boncuk detayları hem ürüne farklı bir hava katmış hem de daha şık bir görünüm elde edilmesini sağlamıştır. Ürünlerin sağladıkları en büyük avantaj hem ayrı ayrı hem de birlikte kullanılabilir olmalarıdır. Özellikle kolay kombin imkanından faydalanmak isteyenlerin takım halinde, farklı kombinler denemekten kaçınmayanların ise ayrı ayrı kullanmaları mümkündür. ürünün Bej ve Gri olmak üzere iki rengi mevcuttur.

İkili Takım Modelleri

Tesettür giyimde de rövanşta olan ikili takım modellerden biri olan KTGETK0D6736_318 ürün kodlu şeritli takım, bir arada spor, ayrı ayrı ise klasik kombinelenebilecek bir takımdır. Takımın en büyük avantajı ise sağladığı rahatlıktır. Çünkü esnek ve yumuşacık bir dokusu vardır. Bu sebeple “Ne şıklığımdan ödün veririm ne de rahatlığımdan!” diyenlerin bu takımı tercih etmeleri mümkündür. Ürünün renk seçenekleri ise Bisküvi, Mint Yeşil, Lila ve Siyah olmak üzere dört tanedir.

Daha bohem ve daha rahat bir ikili takım arayışında olan kişilerin favori takımı olan KQUSTK020137_033 ürün kodlu Pirinç örgülü triko ikili takım, kış aylarının vazgeçilmezi haline gelebilecek bir takımdır. Bu takım ile her daim şık olmak mümkündür. üstelik şık olmasına karşılık sade olması da, aksesuar kullanımında rahatlık sağlayacak bir durumdur.

Kış aylarında da etek kullanmaktan vazgeçemeyen, bu sebeple “Hem sıcak tutsun, hem de tarzımı yansıtsın!” diyen kişilerin KKSDTK002023_065 ürün kodlu triko takımı tercih etmeleri mümkündür. Ürün kumaş içeriği % 70 akrilik, % 30 yün olan bu ürünün terleme yapmaması ya da dokusu ile rahatsız etmemesi ise bir diğer avantajlı yöndür. Ürün etek ucunda bulunan yırtmaç detayı ise hem kullanım rahatlığı sağlaması hem de daha şık bir görünüm ortaya çıkarması sebebi ile oldukça dikkat çekicidir.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
}