Dar Paça Pantolon

Zamansız ve her dönemin en popüler alt giyim ürünlerinden olan dar paça pantolon günümüzde de yükselen popülaritesini koruyor. Değişen kesimler ve son moda tarzların bir arada olduğu modeller her kadının dolabında olması gereken kıyafetler arasında! Günlük, casual, spor giyim, ofis şıklığı, formal giyim gibi birçok farklı alanda tercih edilen dar paça pantolon modelleri çekici bir görünümü destekliyor. Rahat kesim seçeneklerin de olduğu modern tarzlar ile siz de görünümünüze dinamik bir enerji katabilirsiniz. Birbirinden güzel son moda alt giyim ürünlerinin de olduğu ilgili kategorimize gelin beraber daha yakından bakalım. 

Dar Paça Pantolon Modelleri

Dar paça pantolon modelleri farklı renk ve kesim seçenekleri ile hazırlanmıştır. Ana sayfamızda yer alan Menü kısmından Alt Giyim başlığını seçip pantolon kategorisine giderek ilgili modellere kolayca ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyatlar ve birbirinden güzel tasarımlar ile kendinizi şımartmak için zaman kaybetmeyin!
Kadınların en sevdiği alt giyim ürünlerinden olan dar paça pantolon modelleri son dönemin vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiştir. Beli lastikli, büzgülü, yüksek bel, mom friend, bol paça, bilek lastikli ve rahat kesim modellerin de olduğu ilgili sayfamızdan tarzınıza ve bedeninize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı onlarca model ile kendinizi şımartmak için hemen sipariş etmeyi unutmayın!

Kadın Dar Paça Pantolon

Kadınların gözdesi haline gelen dar paça pantolon keyifli ve rahat modelleri ile sitemizde sizleri bekliyor. Taba, siyah, krem, haki yeşil, bej, ekru, jean, indigo, lacivert, mavi, camel, bebe mavi, gül kurusu, yeşil gibi farklı renk seçenekleri ile benzersiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Yaz kış kullanabileceğiniz rahat modeller günlük kullanımın yanı sıra ofis giyim için de tercih edebileceğiniz seçeneklere sitemizden ulaşabilirsiniz. Denim kumaşından üretilen dar paça pantolon modelleri ile sportif ve dinamik bir tarz elde ederek tarzınızı benzersiz kılabilirsiniz. İndirimli fiyatlar, en uygun giyim ürünleri ve son moda kıyafetler ile tarzınıza eşsiz bir doku ekleyebilirsiniz. Birbirinden güzel modellere dolabınızda hemen yer açarak tarzınızı değiştirebilirsiniz. 

Kot Pantolon Bayan

Kot Pantolon Bayan modelleri, son zamanlarda çeşitlilik kazanmış olan, dar paça, mom jean, boyfriend gibi türleri bulunan giyim türleridir. Hadise Giyim kot pantolon bayan modelleri arasında en çok tercih edilen model, beli ve paçaları püsküllü olan modeldir.

Son zamanlarda kişilerin klasik ve detay barındırmayan kıyafetlerden uzaklaşmaları, en düz modelde dahil dikkat çekecek bir detay aramaları, kıyafetlerde paça ve bel kısmında bazı oynamaları ortaya çıkmasına nende olmuştur. Paça ve bel kısmı püsküllü olan dar paça pantolonumuzun bu denli tercih ediliyor olmasının nedeni ise, barındırdığı detaylardan ve kalıplaşmışlıktan uzak yapısından kaynaklıdır.

Kot Pantolon Bayan Modelleri

Kot pantolon bayan modeli Hadise Giyim imzası taşıyan bir diğer modeldir. Bu modelin cep kısmının üzerinde metal aksesuarlar vardır. Bu aksesuarlar, ürünü mevcut kalıplardan çıkartarak modern bir görünüme kavuşturmuştur. Taşlanmış bir kumaş seçilmesinin nedeni de tam olarak bu modern görünümü desteklemektir. Ürünün detayları, cepleri ile sınırlı değildir. Paça kısmında bulunan metal aksesuarlar ve püskül detayı da göz ardı edilmemesi gereken detaylardır. Siyah kot pantolonların en çok tercih edilen kot pantolon türleri olması sebebi ile bu ürünlerde farklı detay arayışlarının ortaya çıkması Hadise Giyim Paçaları Püsküllü Demir Halkalı kot pantolon kadın ürünü ile karşılanmıştır.

Yüksek Bel Paça Fermuarlı Füme Pantolon, kot pantolon bayan modelleri arayışında olanların beklentilerini karşılayacak bir pantolondur. Ürünün paçalarında bulunan fermuar detayları, farklı bir tarz elde edilmesini sağlamıştır. Ancak bu detayın amacının farklı bir tarz elde etmek ile sınırlı olduğunu söylemek yanlıştır. Fermuar detayının kot pantolon bayan modeline ayrıca işlevsellik kazandırdığı da bilinmektedir. Pantolonun paçalarında bulunan fermuar detayı ile dar paça olan pantolonun boru paça formuna döndürülmesi mümkündür. Ayrıca fermuar detayı, pantolonu giyerken ya da çıkartırken de kolaylık sağlaması açısından avantajlıdır. Püskül detaylı pantolon paçaları ise görselliğin arttırılması açısından avantajlı bir detaydır.

Denim kumaş kullanılarak üretilen ürünler blue jeans adıyla anılmaktadır. Bu sebeple Kemerli Denim Pantolon da kot pantolon adı altında ele alınmaktadır. Bu ürün ise dar paça pantolon kullanımından bıkmış, daha salaş ama aynı zamanda daha şık pantolonlar kullanmak isteyen kişiler için idealdir.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
}