Hakkımızda

Hadise Giyim marka kurucusu ve genel kurul yönetim başkanı İlhan İnan, sektöre iplik fabrikası kurarak atılmıştır. Daha sonra iş serüvenine İstanbul’da devam eden İnan, sektöre Mega Export markası ile devam eder. İşe ilk olarak piyasadan ürünleri toplayıp satmakla başlar. Piyasada başarılı işlere imza atan İlhan İnan ilk mağazasını 2001 yılında Tokat’ta açar. Hadise Giyim ismiyle gençlerle buluştur ve markanın büyüme ve gelişimindeki işlere imza atılır. 

Sektörde hazır giyim alanında hızla ilerleyen marka, 2017 yılında 30 mağazaya ulaşarak kendini ispatlamıştır.

Potansiyel müşteri kitlesine ulaşmak isteyen marka, elektronik ticaretin bir parçası olan online alışveriş alanına da 2018 yılında katılmıştır. Yaptığı reklam kampanyalarıyla bu alanda gelişmekte olan marka hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

İstanbul Merter’de 5000m2lik merkez binasında teknolojik alt yapısına yatırım yaparak ve bilişim sistemlerini sürekli güncelleyerek Türkiye’de birçok noktasında açtığı mağazalarla büyümeye devam etmektedir.

 

Misyon

Kalite adına takipçilerine örnek olacak düzeyde bir üretim ile müşterilerimizin tüm taleplerini karşılayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini üst düzeyde karşılamak ve hazır giyim sektörünün lokomotifi olabilecek adımlar atarak değerlerini her daim bilen öncü marka olma yolunda ilerlemek.

Uzmanlığımız ve profesyonelliğimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamakla kalmayıp, daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli aramak.

 

Vizyon

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ile kaliteli ve yenilikçi işler yaparak sadık müşteri kitlesine her daim tatminini sağlayarak, kendini iyi hissettiği ve keyifli alışveriş yapabileceği ortam sunarak, sektörde beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

 

Değerlerimiz

İnsana Saygı

Yaşama Saygı

Doğaya Saygı

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.