Uzun Elbise

Uzun elbiseler, geçmişten günümüze her zaman zarif görünümün en büyük temsilcileri olmuşlardır. Bu sebeple gerek günlük kullanımda gerekse de daha önemli alanlarda uzun elbise kullanımı ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Hadise Giyim imzası taşıyan uzun elbiseler ve bu elbiselerimiz ile ilgili detaylar ise aşağıda verildiği gibidir.

Eteği Ekoseli, Ganili Kuşaklı KEKREL001651_008 ürün kodlu uzun elbise, siyah zarafeti ve ekose şıklığını bir arada buluşturmuş olan en modern esintili elbiselerden bir tanesidir. Elbisenin etek kısmında yer alan ekose deseni kolda da kendisine yer edinerek daha bütüncül ve uyumlu bir görünüm elde edilmesini sağlamıştır. Elbisenin kuşak detayı, bel inceliğinin ortaya çıkartılması ve elbisenin daha kolay taşınabilmesi açısından önemlidir.

Uzun Elbise Modelleri

Sırada ekoseden vazgeçemeyen, yalnızca detay olarak değil boydan boya ekose desenli elbise giymeyi tercih ede kişiler için YTGEEL001560_576 ürün kodlu, kemerli ekoseli elbise vardır. Bu elbise, daha klasik giyinen ve bu bağlamda daha resmi bir hava kazanmak isteyen kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği bir modele sahiptir. Eteğinin fileli bir şekilde açılmasının yerine düz inmesinin, kemer detayının bulunmasının sebebi de klasik görünümü desteklemektir. Elbisenin iki rengi mevcuttur. Kişilerin zevklerine göre haki yeşili olanı da, bordo olanı de seçmeleri mümkündür.

Uzun elbise kombinlerinin altın parçası, genel elbise kombinlerinde de olduğu gibi düz siyah elbisedir. Bu elbiselerin en büyük avantajı, tek elbise ile birbirinden bağımsız onlarca kombin yapılmasını mümkün kılmalarıdır. Örneğin KZNTEL004969_008 ürün koldu fitilli bisiklet yaka elbiseyi, belinde bir kemerle kullanmak da, üstüne aynı boyutta bir hırka giyerek kullanmak da, bele kemer bağlayarak kullanım sportif bir hava kazandırmak da mümkündür.

Uzun Elbise Kombinleri

Yukarıda verilmiş olunan örneklerden de anlaşılacağı üzere siyah uzun elbise kombinleri, tamamen kişinin hayal gücü oranına çeşitlilik bulan kombinlerdir. Genel uzun elbise kombinleri için de bu durumun geçerli olduğunu söylemek  mümkündür. Bir elbisenin hangi tarzı yansıtacağı, bu bağlamda spor bir görünüm mü klasik bir görünüm mü elde edileceği kişinin tarzı ve eğilimine bağlı olarak değişebilecektir.

KEKREL001651_008
₺55,99 KDV Dahil
₺107,49 KDV Dahil