Tesettür Eşofman Takımı

Hadise Giyim tesettür eşofman takımı modelleri, tesettür giyime adeta yeni bir soluk kazandırmış eşofman modelleridir. Bundan birkaç yıl öncesine kadar, eşofman kavramının tesettür giyim için geçerli olan bir kavram değildi. Son zamanlarda gerek modern gerekse de klasik çizgiler ile eşofman takımı modelleri de tesettür giyimde yerini almış oldu.

Hadise giyim tesettür eşofman takımı modelleri, yalnızca spor ya da benzeri aktivitelerde kullanılan veya ev içi kullanım için geçerli olan ürünler değillerdir. Bu ürünler ile alışverişe, sinemaya, kafeye, akla gelebilecek aktivitelerin tamamına gidilmesi mümkündür. Çünkü isim “eşofman takımı” olsa da, spor şık görünüşleri günlük kullanım için de uygundur

Tesettür Eşofman Takımı Modelleri

KTGEES001979_324 Ürün kodlu dik yaka tesettür eşofman takımı, eşofmanda kapüşon tercih etmeyen kişiler için ideal bir takımdır. Bu takımın, diğer eşofman takımları göz önünde bulundurulduğunda, daha klasik çizgiler barındırdığını söylemek mümkündür. Klasik bir tarzı olan ve eşofmanda dahil klasik esintiler yakalamak isteyen kişilerin bu takımı tercih etmeleri büyük avantaj olacaktır. Altında badi benzeri bir ürün ile kullanıldığında, fermuarının açık bir şekilde kombinlenmesi de mümkündür. Ürünün renk seçenekleri ise Bisküvi, Lila ve Siyah olmak üzere 3 tanedir.

Tesettür eşofman takımı modelleri arasında yer alan diğer ürün KMDCTK0D6744_LLS stok kodlu üründür. Üründe spor giyimin esintilerini bulmak mümkündür. Renkler arası keskin çizgilerin bulunması, kullanılan renklerin modern tasarımlara hitap etmesi ise spor tesettür eşofman takımı modellerinin tercih edilmesini sağlayan bir diğer özelliktir. Ürün, üç ipliktir ve renkler siyah, beyaz ve lila şeklindedir. Gerek renklerin birbirleri ile uyumları gerekse de üç iplik duruş, spor giyinirken de şık olunabileceğinin en net göstergesidir. Ürünün alt giyiminin paça kısmında lastik mevcuttur. Paça lastik detayı bulunan eşofmanlar, son birkaç yılın trend parçalarıdır. Tercih ediliş oranları göz önünde bulundurulduğunda ise, önümüzdeki yıllarda da bu trend oluşun korunacağını söylemek mümkündür.

Kapüşonlu, üç iplik ikil tesettür eşofman takımı, kumaşı gereği oldukça sıcak tutan bir yapıya sahiptir. Önümüzde kış aylarının bulunduğu hesaba katıldığında, ürünün bu özelliği fazlasıyla önemli olmaktadır. Ürün renkleri ise Lila-Siyah ve Lila- Beyaz olmak üzere iki çeşittir.