Siyah Elbise

Siyah, temel olarak zarafetin ve asaletin rengidir. Siyah elbise ise bu asaletin maksimum seviyeye ulaştığı kıyafet türüdür. Kişilerin spor, klasik giyinmiş olmalarının hiçbir önemi yoktur. Asaletin oluşması için siyah renk yeterlidir.

Hadise Giyim kruvaze yaka çizgili kalem elbise, siyah elbise türlerine verilebilecek en modern örneklerden bir tanesidir. Özellikle kruvaze yakanın son derece trend olduğu ve sık sık tercih edildiği son zamanlarda siyah elbisenin bu yaka ile desteklenmesi ürüne ayrı bir hava katmıştır. Yakası gereği çizgilerin çapraz durması, daha geniş daha dik bir omuz yapısının ortaya çıkmasına destek olacak, bu da fizik yapısını olumlu anlamda etkileyecektir.

“Deriden asla vazgeçemem!” diyenler için üretilmiş olan Hadise Giyim kruvaze yaka kemerli siyah elbise, daha ince bir bel görünümü elde etmek isteyen kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği bir elbise türüdür. Elbisenin etek kısmının geniş bırakılması ise, kullanım açısından kolaylık sağlamasını mümkün kılacaktır.

Siyah Elbise Modelleri

Yanları şerit desenli olan elbiseler, son zamanda yoğun olarak tercih edilen elbise türleridir. Hem spor hem de şık bir görünüm ortaya çıkarmak isteyen, “Sporken de şık olabilirim!” diyen müşterilerimizin, hedefledikleri şıklığa kaşkorse şeritli elbise ile ulaşmaları mümkündür. Elbise, kalıbı itibari ile vücuda oturan bir yapıya sahiptir. Ancak kumaşı esnek ve yumuşak olmasına karşılık sanıldığı kadar ince değildir. Bu da kullanım açısından daha rahat olunmasını sağlayan bir durumdur.

Leopara dönüşün izleri, son zamanlarda kendisini yoğun olarak göstermiştir. Artık kazaklarda, eteklerde hatta aksesuarlarda leopar desen ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Özellikle garnili etek üzerine uzun kazakların, Sweatshirtlerin bol bol kombinlendiği kış aylarında kişileri kombin derdinden kurtararak başlı başına bir kombin olan leopar garnili siyah elbise, yüksek avantaj oranına sahiptir.

Ekose, spor görünümde olduğu kadar klasik görünümde de kullanılan bir desendir. İş toplantılarında, resmi yerlerde ekose desenle kıyafet kullanmak, oldukça mantıklıdır. Hadise Giyim  ekose kemerli elbise ise bu bağlamda ele alınabilecek, bir elbise türüdür. Bu elbisenin siyah üzerine bordo çiziler olan modelinin de, siyah üzeri beyaz çizgiler olan modelinin de bahsi geçen ortamlar ile uyumluluğu yüksektir.

Her Dönemin Değişmeyen Trendi Siyah Elbise Modelleri

Moda dünyasına kurduğu hakimiyetle sarsılmaz bir yer edinen siyah rengi, kadın giyimin vazgeçilmezi olan elbiselerle birleştiren siyah elbise modellerinde genç ve çarpıcı tasarımlar kadar klasik ve resmi tasarımları da bir arada görmeniz mümkün olabiliyor. Her dönem rahatlık kadar şıklığın da somut ifadesi halini alan bu elbise kesimleriyle, girdiğiniz her ortamda, günün hangi saati olduğu fark etmeksizin en şık ve göz alıcı kişi olacağınız kesin.

Çok Sevilen Siyah Elbise Modelleri

Vücudu saran ve tam olarak vücut hatlarına otururken aynı anda toparlayıcı etki de sunan elbiselerin yanı sıra, dökümlü duruşuyla hareketlerinize eşlik edecek elbiseleri görmenizin mümkün olduğu bu kategori içerisinde siyahın baskın olduğu ancak farklı renklerin de kullanıldığı farklı tasarım ve dokuları birlikte sunmaktayız. Yalnızca kumaş dokusu bakımından değil, yaka ve etek boyu gibi kriterlerde de geniş bir çeşitlilikle sizlere sunulan siyah elbise modellerinin diğer kombin parçalarınıza bağlı olarak organizasyonlara özel şıklıkta veya gündelik yaşamın temposuna uyum gösterecek şekilde, çok yönlü kullanılabilmesini amaçlayarak tasarımlarımızı ortaya koymaktayız.

Kare yaka gibi modern görünümün en basit detaylarından biri olan kesim özelliklerinin yanı sıra midi ve mini gibi farklı boy seçenekleri de sunmakta, böylece her ihtiyaca ve tarz sahibine aynı kaliteyle yanıt verebilmekteyiz. Triko gibi esnekliği ve rahatlığı ile ön plana çıkan kumaşların yanı sıra kaşkorse gibi toparlayıcı ve kusursuz gösteren kumaşları da aynı kategoride sunmakta, böylece şıklığınızı her açıdan desteklemekteyiz.

Siyah Elbise Kullanımının İpuçları

Son dönemde sık olarak spor ayakkabılarla birlikte kullanıldığını gözlemlediğimiz bu elbise tarzını bazı kadınlar topuklu ayakkabılarla iş hayatında kullanmayı tercih etmekte, tek başına şıklık için fazlasıyla yeterli olan siyah elbise modellerinin yer yer ceket, hırka gibi mevsime bağlı diğer parçalarla birleştirilmesi de mümkün olmaktadır. Her tarz için farklı bir modelle sunduğumuz tasarımları deri ceketlerle ve botlarla asi bir görünüme, babet ve kot ceketlerle sevimli ancak bir o kadar da çekici bir görünüme yönlendirebilirsiniz.

Siyah elbise modellerinin fark yaratan detaylar ve yüksek kalite dokumalarla buluşturulduğu farklı versiyonlarını Hadise Giyim online kataloğunda inceleyebilir, adresinize gelecek bu şıklık timsali parçaların ne kadar kurtarıcı olduklarını gördüğünüzde yeni favoriniz olacaklarını keşfedebilirsiniz.

YGLDEL003723_008
₺25,99 KDV Dahil
₺43,00 KDV Dahil
KKKİEL000149_008
₺85,99 KDV Dahil
₺143,00 KDV Dahil