Siyah Elbise

Siyah, temel olarak zarafetin ve asaletin rengidir. Siyah elbise ise bu asaletin maksimum seviyeye ulaştığı kıyafet türüdür. Kişilerin spor, klasik giyinmiş olmalarının hiçbir önemi yoktur. Asaletin oluşması için siyah renk yeterlidir.

Hadise Giyim kruvaze yaka çizgili kalem elbise, siyah elbise türlerine verilebilecek en modern örneklerden bir tanesidir. Özellikle kruvaze yakanın son derece trend olduğu ve sık sık tercih edildiği son zamanlarda siyah elbisenin bu yaka ile desteklenmesi ürüne ayrı bir hava katmıştır. Yakası gereği çizgilerin çapraz durması, daha geniş daha dik bir omuz yapısının ortaya çıkmasına destek olacak, bu da fizik yapısını olumlu anlamda etkileyecektir.

“Deriden asla vazgeçemem!” diyenler için üretilmiş olan Hadise Giyim kruvaze yaka kemerli siyah elbise, daha ince bir bel görünümü elde etmek isteyen kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği bir elbise türüdür. Elbisenin etek kısmının geniş bırakılması ise, kullanım açısından kolaylık sağlamasını mümkün kılacaktır.

Siyah Elbise Modelleri

Yanları şerit desenli olan elbiseler, son zamanda yoğun olarak tercih edilen elbise türleridir. Hem spor hem de şık bir görünüm ortaya çıkarmak isteyen, “Sporken de şık olabilirim!” diyen müşterilerimizin, hedefledikleri şıklığa kaşkorse şeritli elbise ile ulaşmaları mümkündür. Elbise, kalıbı itibari ile vücuda oturan bir yapıya sahiptir. Ancak kumaşı esnek ve yumuşak olmasına karşılık sanıldığı kadar ince değildir. Bu da kullanım açısından daha rahat olunmasını sağlayan bir durumdur.

Leopara dönüşün izleri, son zamanlarda kendisini yoğun olarak göstermiştir. Artık kazaklarda, eteklerde hatta aksesuarlarda leopar desen ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Özellikle garnili etek üzerine uzun kazakların, Sweatshirtlerin bol bol kombinlendiği kış aylarında kişileri kombin derdinden kurtararak başlı başına bir kombin olan leopar garnili siyah elbise, yüksek avantaj oranına sahiptir.

Ekose, spor görünümde olduğu kadar klasik görünümde de kullanılan bir desendir. İş toplantılarında, resmi yerlerde ekose desenle kıyafet kullanmak, oldukça mantıklıdır. Hadise Giyim KTGEEL00187_028 ürün kodlu ekose kemerli elbise ise bu bağlamda ele alınabilecek, bir elbise türüdür. Bu elbisenin siyah üzerine bordo çiziler olan modelinin de, siyah üzeri beyaz çizgiler olan modelinin de bahsi geçen ortamlar ile uyumluluğu yüksektir.

KKKİEL000463_008
₺49,99 KDV Dahil
₺74,99 KDV Dahil
YGLDEL003723_008
₺15,99 KDV Dahil
₺52,99 KDV Dahil
YDVNEL009103_008
₺19,99 KDV Dahil
₺24,99 KDV Dahil
YDVNEL008131_008
₺19,99 KDV Dahil
₺24,99 KDV Dahil
KKKİEL000149_008
₺85,99 KDV Dahil
₺107,49 KDV Dahil