Kapşonlu Sweatshirt

Kapşonlu Sweatshirt, kış aylarında bol bol tercih edilen, hem tasarımı hem de kullanım kolaylığı sağlaması sebebi ile vazgeçilmez parçalar arasında yerini alan bir üst giyim ürünüdür. Hadise Giyim Kapşonlu Sweatshirt modelleri ise çok yönlüdür.

Hadise giyim Kapşonlu Sweatshirt modellerinden ilki, ikili manşet üç iplik Sweatshirt modelidir. Kollarında baskılar bulunan bu model spor görünümü ağır basan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği bir modeldir. Temel itibari ile insanların üzerinde salaş bir görünüme sahip olduğu bilinmeli, satın alımlar bu doğrultuda yapılmalıdır. Ürünün renk seçenekleri ise, buz mavi, mint yeşil, ekru ve siyah olmak üzere dört adettir.

Kapşonlu Sweatshirt Modelleri

Daha sportif görünümden uzak bir yapısı olan ve bu tarz doğrultusunda Sweatshirt modeli arayışında olan kişilerin tercih edebilecekleri model, Kapşonlu kısa sweatshirt modelidir. Kapüşon kısmında kedi kulağı detayı bulunan bu model ile daha şık, tatlı bir görünüm elde etmek mümkündür. Modelin boyu crop şeklindedir ve belinde bir lastik mevcuttur. Bu sebeple belinin inceliğini ön plana çıkartmak isteyen kişilerin bu modeli özellikle tercih etmelerinde fayda vardır. Ürünün renk seçenekleri ise Ekru, Taş ve Lila şeklindedir. Renklerinin en az modeli kadar tatlı bir yapıya sahip oldukları bir gerçektir.

Gömlek ve Sweatshirt ikilisi, birbirine fazlasıyla uyan ikilidir. Bu sebeple kişilerin bu iki üst giyim ürününü bir arada kullandığına sık sık rastlamak mümkündür. Ancak gömleği sürekli olarak düzeltmek zorunda kalınması sebebi ile kombinin rahatsızlığı, şıklığının önüne geçmektedir. Hadise Giyim Kapüşonlu Garnili Sweatshirt modeli ise tam da bu rahatsız olma durumunu ortadan kaldırmaktadır. Bu ürün ile hedeflenen şıklık, daha rahat bir tarzda kişilere sunulmaktadır. Ürün renk seçenekleri lila ve siyah olmak üzere iki tanedir.

Rahatlığına ve düşkün, her daim sıcacık hissetmek isteyen bu sebeple kısa olmayan peluş sweathshirt arayışına giren kişiler için özel üretilen ve Hadise Giyim imzası taşıyan peluş Kapşonlu Sweatshirt ile hem istenen sıcaklığı hem de tatlı görünümü elde etmek mümkündür. Ürünün renk seçenekleri Bisküvi, Mint Yeşil, Lila, Gül Kurusu ve Beyaz olmak üzere oldukça çeşitlidir.

KNOASW007662_318
₺49,99 KDV Dahil
₺87,49 KDV Dahil
KCLMSW0D6663_288
₺25,99 KDV Dahil
₺37,49 KDV Dahil
KCLMSW0D6663_175
₺25,99 KDV Dahil
₺37,49 KDV Dahil
KCLMSW0D6663_024
₺25,99 KDV Dahil
₺37,49 KDV Dahil
KCLMSW0D6663_004
₺25,99 KDV Dahil
₺37,49 KDV Dahil
KCLMSW0D6663_002
₺25,99 KDV Dahil
₺37,49 KDV Dahil