Kapşonlu Sweatshirt

Kapşonlu Sweatshirt, kış aylarında bol bol tercih edilen, hem tasarımı hem de kullanım kolaylığı sağlaması sebebi ile vazgeçilmez parçalar arasında yerini alan bir üst giyim ürünüdür. Hadise Giyim Kapşonlu Sweatshirt modelleri ise çok yönlüdür.

Hadise giyim Kapşonlu Sweatshirt modellerinden ilki, ikili manşet üç iplik Sweatshirt modelidir. Kollarında baskılar bulunan bu model spor görünümü ağır basan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği bir modeldir. Temel itibari ile insanların üzerinde salaş bir görünüme sahip olduğu bilinmeli, satın alımlar bu doğrultuda yapılmalıdır. Ürünün renk seçenekleri ise, buz mavi, mint yeşil, ekru ve siyah olmak üzere dört adettir.

Kapşonlu Sweatshirt Modelleri

Daha sportif görünümden uzak bir yapısı olan ve bu tarz doğrultusunda Sweatshirt modeli arayışında olan kişilerin tercih edebilecekleri model, Kapşonlu kısa sweatshirt modelidir. Kapüşon kısmında kedi kulağı detayı bulunan bu model ile daha şık, tatlı bir görünüm elde etmek mümkündür. Modelin boyu crop şeklindedir ve belinde bir lastik mevcuttur. Bu sebeple belinin inceliğini ön plana çıkartmak isteyen kişilerin bu modeli özellikle tercih etmelerinde fayda vardır. Ürünün renk seçenekleri ise Ekru, Taş ve Lila şeklindedir. Renklerinin en az modeli kadar tatlı bir yapıya sahip oldukları bir gerçektir.

Gömlek ve Sweatshirt ikilisi, birbirine fazlasıyla uyan ikilidir. Bu sebeple kişilerin bu iki üst giyim ürününü bir arada kullandığına sık sık rastlamak mümkündür. Ancak gömleği sürekli olarak düzeltmek zorunda kalınması sebebi ile kombinin rahatsızlığı, şıklığının önüne geçmektedir. Hadise Giyim Kapüşonlu Garnili Sweatshirt modeli ise tam da bu rahatsız olma durumunu ortadan kaldırmaktadır. Bu ürün ile hedeflenen şıklık, daha rahat bir tarzda kişilere sunulmaktadır. Ürün renk seçenekleri lila ve siyah olmak üzere iki tanedir.

Rahatlığına ve düşkün, her daim sıcacık hissetmek isteyen bu sebeple kısa olmayan peluş sweathshirt arayışına giren kişiler için özel üretilen ve Hadise Giyim imzası taşıyan peluş Kapşonlu Sweatshirt ile hem istenen sıcaklığı hem de tatlı görünümü elde etmek mümkündür. Ürünün renk seçenekleri Bisküvi, Mint Yeşil, Lila, Gül Kurusu ve Beyaz olmak üzere oldukça çeşitlidir.

Her Sezonun En Çok Sevilenleri Kapşonlu Sweatshirt Modelleri

Kış ve rahatlık kelimelerinin tam karşılığı olan kapşonlu sweatshirt tasarımları, rengarenk modelleri, kalitesiyle hayran bırakan ve içinden hiç çıkmak istemememize neden olan yumuşacık dokuları, ideal kalınlıkları ve günün her saatinde rahatlığı korumalarıyla değişmez favorilerimiz arasında liste başındadır. Farklı alt giyim parçaları ve farklı ayakkabılarla kullanarak birbirinden farklı görünümler yakalayabilmenizi vaat eden bu parçaları eminiz siz de sezonun öne çıkan renkleriyle bir arada görmeye bayılacaksınız.

Rahatlık Dolu Kapşonlu Sweatshirt Modelleri

İçindeki koruyucu katman ve dış yüzeyindeki pürüzsüz yumuşaklık ile en ideal dokumalarla sizlere sunulan yüksek kalite kapşonlu sweatshirt tasarımlarımız, spor tarzın gelebileceği en yüksek kalite noktasını sizlere bire bir göstermektedir. Tarzına düşkün olduğu kadar kış aylarında yumuşacık bir dokuya temas etmeye ve kalın bir dokuma katmanıyla çevrelenmenin rahatlığına da önem verenler için ilk önerilerimizden olan bu tasarımlar, tüm hareketlerinize ve temponuza %100 uyumluluk gösterecek şekilde dizayn edilmektedir.

Modellerin bir kısmı gün içinde farklı hava koşullarına hazır olmanız için ön kısmında fermuar kullanımıyla pratikleştirilmekte, bazıları anında güne hazırlanmanız ve başka hiçbir üst giyim parçasına ihtiyaç duymadan dışarı çıkmanız için fermuarsız olarak üretilmektedir. Bu üretim zenginliği tüm beklentilere yanıt oluşturmakta, seçim aşamasında tamamen kendi ihtiyaçlarınızı düşünerek rahatça karar verebilmeniz sağlanmaktadır.

Capcanlı Renkleriyle Öne Çıkan Kapşonlu Sweatshirt Modelleri

Sweatshirt dendiğinde rahatlık ve kolay kombinleme gibi kullanım avantajları kadar içimizdeki canlı ve renkli enerjiyi de yansıtma imkanı sunan renkler akla gelmekte, bu renk çeşitliliği tarzınızı ve zevklerinizi yansıtmak için son derece ideal seçimler olarak öne çıkmaktadır. Kapşonlu sweatshirt modellerinde hem zamanı hiç geçmeyen kırmızı ve mor gibi canlı renklere yer verilmekte hem de sezonun en çok konuşulan renkleri arasında yerini alan mint yeşili gibi pastel tonlar kullanılabilmektedir. Böylece hem diğer kombin parçalarınızı hem taşımaktan en çok keyif aldığınız renkleri düşünerek seçim yapmanız mümkün olmakta, enerjinizin rengini üzerinizde taşıyabilmeniz için bu çeşitlilikten faydalanmak eğlenceli bir fikre dönüşebilmektedir.

Siz de rahatlığın değişmez adresi kapşonlu sweatshirt modellerinde güven ve kalitenin tek adresi olan Hadise Giyim’i tercih edebilir, ideal kesim ölçüleri ve doku yumuşaklığı ile bu kışı doyum olmaz bir rahatlıkla geçirebilirsiniz.

KCLMSW0D6663_288
₺25,99 KDV Dahil
₺43,00 KDV Dahil
KCLMSW0D6663_175
₺25,99 KDV Dahil
₺43,00 KDV Dahil
KCLMSW0D6663_024
₺25,99 KDV Dahil
₺43,00 KDV Dahil
KCLMSW0D6663_004
₺25,99 KDV Dahil
₺43,00 KDV Dahil
KCLMSW0D6663_002
₺25,99 KDV Dahil
₺43,00 KDV Dahil