İspanyol Paça Tayt

İspanyol Paça, her dönem kendisine trendlerde bir yer bulan paça türüdür. Bu paça türünün bulunduğu ürünleri ön plana çıkartan en önemli yön, fizik yapısını net bir şekle kavuşturmasıdır.

Genel itibari ile kot pantolon formunda karşımıza çıkan İspanyol paça, zamanla tayt formunda da karşımıza çıkmaya başlamıştır. Hatta, Hadise Giyim olarak üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz İspanyol paça tayt modelimizin bu denli tutuyor olması, kot formunun geri plana atıldığı düşüncesine kapılmamıza neden olmuştur.

7KİNCTY00185_008 ürün kodlu İspanyol paça tayt, esnek ve kullanımı rahat olan kumaşı ile “Ne rahatlığımdan vazgeçerim ne de tarzımdan ödü veririm! “ diyenlerin bir numaralı tercihi olan modeldir. Çünkü kumaşı, İspanyol paça pantolona göre oldukça rahattır. Bu rahatlık kişilere hareket özgürlüğü sağlaması sebebi ile yaşam standartlarını arttırmaktadır.

İspanyol Paça Tayt Modelleri

Ürünün esnek ve yumuşak bir kumaşa sahip olmasına karşılık, ince bir yapısının olduğunu söylemek mümkün değildir. Genel itibari ile insanların tayt konusunda çekinmelerinin sebebi, fazlasıyla ince kumaş yapısının bulunmasıdır. Oysa Hadise Giyim 7KİNCTY00185_008 ürün kodlu İspanyol paça tayt için böyle bir durum söz konusu değildir. Kumaş kalitesi kot ile eş değerdir. Buna karşılık kumaşın sağladığı rahatlık kottan oldukça fazladır.

Ürün, yüksek bellidir. Son zamanlarda düşük bel kullanım neredeyse yok denecek kadar azalmıştır. Çünkü yüksek bel hem hareket kolaylığı sağlayan hem de daha olumlu bir görüntü oluşturan bel türüdür. Bu sebeple Hadise Giyim 7KİNCTY00185_008 ürün kodlu İspanyol paça tayt, yüksek bel yapısına sahiptir. Bu bel yüksekliğinin verdiği rahatlık, bir de kalın bel lastiği ile desteklenmiştir. Bel lastiğinin ince olduğu ürünlerde, bel yüksekliği ne boyutta olursa olsun beklenen rahatlık seviyesi elde edilemeyecektir. Bu sebeple bel detayının bu şekilde iyileştirilmiş olması, oldukça avantajlıdır.

İspanyol paça tayt modeli rengi siyahtır. Siyah, hem zarif ve zayıf göstermesi sebebi ile hem de ürünü yalnızca tayt imajı ile anılmaktan kurtarmaktadır. Daha klasik, daha resmi bir görünüm kazanmış olan bu ürünün, kazandığı görünümü siyah renkte olmasına borçlu olduğunu söylemek de mümkündür.

7KİNCTY00185_008
₺39,99 KDV Dahil
₺109,99 KDV Dahil