Hakkımızda

Hadise, 2003 Yılında İstanbul’da kurulan, casual bayan giyim konusunda uzmanlaşmış ulusal bir mağazalar zinciridir. İlk perakende mağazasını Tokat’ta açan HADİSE Kısa zamanda Türkiye’nin bir çok şehrinde şubeler açarak zincirini genişletmiştir.

 

2016 Yılında 18 Şubesi 200 Çalışanıyla global moda markası olma yolunda hız kesmeden büyümeye devam eden HADİSE, 2017 Yılını'da atılım yılı olarak belirlemiştir. Sektörün doğrularını iyi analiz ederek beğenilir, modern yeni yatırımlarla zincirini her geçen gün genişletmeyi hedeflemiştir.Yatırım partnerleri ve merkezi yatırımlarla zincirini her geçen gün genişletmektedir.

 

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KOLAY İADE VE DEĞİŞİM

14 gün içerisinde kolay iade ve değişim imkanı.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

M. Nesih Özmen Mahallesi Kayalar Sokak No:12 Güngören-İstanbul

0850 305 11 60
info@hadisegiyim.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.